Raporto një Problem
Dragon Ball Z: The Tree of Might

Dragon Ball Z: The Tree of Might

Mar. 05, 2020
Vlerësimi Yt: 0
9.1 17 Vota

Video trailer

Përkthyes

Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Sajani i quajtur Turles ka ardhur në Tokë për të mbjellë një pemë që do të shkatërrojë planetin dhe do t’i japë atij forcë të pafundme. Goku dhe Luftëtarët Z nuk mund ta lejojnë këtë të ndodhë dhe luftojnë me pushtuesit për hir të planetit.

 

Serverat Alternativ


Asenshu OK.RU Mega

 
Dragon Ball Z: The Tree of Might
   
 Dragon Ball Kai

Anime të Ngjajshme

Dream 9 Toriko & One Piece & Dragon Ball Z Super Collaboration Special!!
Dragon Ball Z: The Return of Cooler
Naruto: Find the Crimson Four-leaf Clover!
Crystal Sky of Yesterday
The Seven Deadly Sins the Movie: Prisoners of the Sky
Dragon Ball: Episode of Bardock – FULL HD
Weathering With You
Dragon Ball Z: Lord Slug
Dragon Ball Super: Broly
Charlotte OVA Special
My Hero Academia: All Might Rising
Koe no Katachi a.k.a. A Silent Voice