Raporto një Problem

1080p675 Shikime
Dragon Ball Z: The World’s Strongest

Dragon Ball Z: The World’s Strongest

Jul. 03, 2021JP.60 Min.13+
Vlerësimi Yt: 0
10 1 Votë

Video trailer

Përkthyes

Saitama
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Dr. Uillo i lig ka ringjallur trurin e tij me anë të një roboti dhe tani ai dëshiron që të marrë trupin e luftëtarit më të fuqishëm në botë. Kjo do të thotë se ai duhet të përballet me Gokun dhe miqtë e tij në një betejë për jetën e Gokut.

SHIKO/SHKARKO


ASENSHU

Dragon Ball Z: The World’s Strongest
Titulli ShqipSferat e Dragoit Z: Më i Fuqishmi në Botë

Anime të Ngjajshme

King of Thorn
Yu-Gi-Oh! The Dark Side of Dimensions
Yu Gi Oh! Duel Monsters – Pyramid of Light
Naruto Shippuden the Movie The Lost Tower
Naruto Shippuden the Movie: Blood Prison
Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon
Naruto Shippuden the Movie: Bonds
Boruto: Naruto the Movie
ONE PIECE: STAMPEDE
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train
Dream 9 Toriko & One Piece & Dragon Ball Z Super Collaboration Special!!
Dragon Ball Z: Battle of Gods