Raporto një Problem

1080p1K Shikime
Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon

Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon

Jul. 03, 2021JP.51 Min.13+
Vlerësimi Yt: 0
8.2 5 Vota

Video trailer

Përkthyes

Crumber
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Luftëtarët Z zbulojnë një kuti muzike e cila nuk mund të hapet dhe atyre i kërkohet që ta hapin me sferat e dragoit. Çfarë ishte brenda dukej të ishte një luftëtar i quajtur Tapion i cili e kishte vulosur veten brenda saj bashkë me një përbindësh të quajtur Hildergarn. Gokut tani i duhet një teknikë e re për të mposhtur përbindëshin e lig.

SHIKO/SHKARKO


ASENSHU VOE

Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon
Titulli ShqipSferat e Dragoit Z: Zemërimi i Dragoit

Anime të Ngjajshme

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train
The Seven Deadly Sins the Movie: Prisoners of the Sky
Dragon Ball Z: Lord Slug
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow
My Hero Academia: All Might Rising
Dragon Ball Z: Bojack Unbound
Naruto Shippuden the Movie: Bonds
Yu-Gi-Oh! The Dark Side of Dimensions
Dragon Ball Z: The World’s Strongest
Dragon Ball Z: The History of Trunks
Naruto Shippuden the Movie: Blood Prison
Naruto: Find the Crimson Four-leaf Clover!