Raporto një Problem
My Hero Academia the Movie: The Two Heroes

My Hero Academia the Movie: The Two Heroes

Kush është Heroi yt?Feb. 15, 2019JP. 90 Min.
Vlerësimi Yt: 0
9 10 Vota

Video trailer

Përkthyes

mghdus
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Historia zhvillohet para mbarimit të semestrit të parë dhe e gjithë klasa po shkon në një udhëtim. Sidoqoftë, All Might dhe Midoria janë të ftuar në një event në një ishull që ka të bëjë me studimin e fuqive. Atje, Midoria takon Melisën, një vajzë që është pa fuqi. Ai gjen një lidhje në këtë vajzë dhe sheh veten e tij të së kaluarës, kështu që ata bëhen miq shpejtë. Duket për njëherë sikur çdo gjë është në rregull në këtë udhëtim, apo jo?


Shkarko

My Hero Academia the Movie: The Two Heroes
Titulli ShqipBoku no Hero Academia: Futari no Hero
TMDb Rating8.9 Vota

Anime të Ngjajshme

Dragon Ball: Episode of Bardock
Honoo no Chuunin Shiken! Naruto vs Konohamaru
A Letter to Momo
Dragon Ball Z: Super Android 13
Naruto: Find the Crimson Four-leaf Clover!
Dragon Ball Z: Battle of Gods
Dream 9 Toriko & One Piece & Dragon Ball Z Super Collaboration Special!!
Dragon Ball Super: Broly
Naruto: Shippûden: Sunny Side Battle!
Charlotte OVA Special
Dragon Ball Z: Cooler’s Revenge
My Hero Academia: All Might Rising

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)