Fantazi

Më të fundit

Ponyo
7.6
720p

Ponyo

Jul. 19, 2008

Ponyo

“Ponyo” flet për një aventurë të mahnitshme nën ujë me një peshk dhe djaloshin njerëzor të cilët bashkohen në një histori magjike dhe ...
ONE PIECE FILM: RED
6.8
1080p

ONE PIECE FILM: RED

Aug. 06, 2022

ONE PIECE FILM: RED

Historia zhvillohet në një ishull ku Uta, diva e preferuar në botë, performon për herë të parë në publik. Zëri këndues i Utës, me të cilin ajo ...
Spirited Away
8.6
BluRay 1080p

Spirited Away

Jul. 20, 2001

Spirited Away

Rrugës për në shtëpinë e tyre të re, familja e 10-vjeçares Çihiro Ogino haset me një park argëtimi të braktisur. E intriguar, familja heton ...
One Piece: Defeat the Pirate Ganzack!
6.5

One Piece: Defeat the Pirate Ganzack!

Ndërsa Luffy dhe ekuipazhi i tij i Zoro dhe Nami po vdesin nga uria në varkën e tyre të vogël, ata sulmohen nga një përbindësh i madh. Nami ...
To Your Eternity
9

To Your Eternity

Apr. 12, 2021

To Your Eternity

Në fillim, një “sferë” u dërgua në Tokë. Mund të bëjë dy gjëra: të marrë formën e gjallesës që e stimulon; dhe të rikthehet në jetë. ...
EDENS ZERO
0

EDENS ZERO

Mar. 11, 2021

EDENS ZERO

Një djalosh i ri vështron qiellin dhe sheh një rreze drite si një rrufe. Qenia miqësore, i veshur me armaturë përkrah tij i thotë butësisht, “Ai ...
Zenki
87

Zenki

Jan. 05, 1995

Zenki

Një forcë e panjohur e së keqes është vënë në lëvizje duke zgjuar farat e së keqes të cilat janë shpërndarë në të gjithë botën. Pasi të zgjohen, ...
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
8.7

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

Kur një nënshkrues 34-vjeçar përplaset nga një kamion, historia e tij nuk mbaron këtu. Rimishëruar në një botë të re si foshnjë, Rudy do të ...