Komedi

Prison School
8.3

Prison School

Akademia Haçimitsu, një nga akademitë më të rrepta të vajzave në Tokio, ka vendosur të pranojë djemtë në sistemin e tyre. Kiyoshi Fujino është ...
SPY x FAMILY
9.3

SPY x FAMILY

Historia e një spiuni i cili mundohet të shpëtojë botën nga kërcënimi i një oligarku me emrin Donavan Desmond. Ku fati e bashkon me një vogëlushe ...
Dragon Ball Super
9.2

Dragon Ball Super

Shtatë vjet pas ngjarjeve të Dragon Ball Z, Toka është në paqe dhe njerëzit e saj jetojnë të lirë nga çdo rrezik që fshihet në univers. ...
Mieruko-chan
9.4

Mieruko-chan

Miko Jotsuja është një vajzë tipike gjimnazi së cilës i kthehet përmbys jeta kur papritmasi sheh përbindësha të frikshëm e të shëmtuar. Edhe pse ...
Rent a Girlfriend
9.6

Rent a Girlfriend

Në Japoninë e sotme, shërbimet “me qira” mund të të japin një pasdite me një “mik”, një “prind”, madje edhe ...
Zenki
9.4

Zenki

1995

Zenki

Një forcë e panjohur e së keqes është vënë në lëvizje duke zgjuar farat e së keqes të cilat janë shpërndarë në të gjithë botën. Pasi të zgjohen, ...
Horimiya
9.6

Horimiya

Një jetë e fshehtë është e vetmja gjë që ata kanë të përbashkët. Në shkollë, Hori është një flutur shoqërore primare dhe e përsosur, por e ...
Golden Boy
8

Golden Boy

Kintarou Ooe është mjeshtri i punëve me kohë të pjesshme, dhe gjithmonë në autostradat dhe rrugët e pashkelura me mjetin e tij të besuar, ...
Captain Tsubasa
9.3

Captain Tsubasa

Episodet e rikrijuara të animes së famshme “Captain Tsubasa”. Episodet janë rikrijuar (Remastered) dhe detaje janë shtuar dhe janë ndryshuar. ...
Appare-Ranman!
8.9

Appare-Ranman!

Gjatë fundit së shekullit XIX, inxhinieri gjenial por i çuditshëm Sorano Appare dhe samurai i mençur por frikacak Isshiki Kosame e gjejnë veten ...
Naruto: Shippûden: Sunny Side Battle!
7.6
720p

Naruto: Shippûden: Sunny Side Battle!

Sunny Side Battle! është një OVA që u lançua me Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution. Bëhet fjalë për Itaçin, i cili gatuan ...
Lupin III
8.9

Lupin III

Arsène Lupine III, nipi i zotërisë hajdut Arsène Lupin, është një hajdut i kërkuar ndërkombëtarisht. Njeriu i tij i krahut të djathtë është ...
Grand Blue
8.6

Grand Blue

Iori Kitahara shkon në qytetin bregdetar Të Izu për vitin e parë të tij në universitet, duke u vendosur në Grand Blue, në dyqanin e zhytjes skuba ...
Ao-chan Can’t Study!
7.4

Ao-chan Can’t Study!

! Kjo Anime nuk rekomandohet për mosha nën 18 vjeç ! Kur Ao ishte në kopshtin e fëmijëve, ajo buzëqeshi vesh-në-vesh teksa ajo i tha shokëve të ...