Romancë

Më të fundit

Spirited Away
8.6
BluRay 1080p

Spirited Away

Jul. 20, 2001

Spirited Away

Rrugës për në shtëpinë e tyre të re, familja e 10-vjeçares Çihiro Ogino haset me një park argëtimi të braktisur. E intriguar, familja heton ...
Josee, the Tiger and the Fish
7.6
1080p

Josee, the Tiger and the Fish

Historia përqendrohet në marrëdhënien midis Tsuneos dhe Xhosee. Tsuneo është një student universiteti dhe Xhosee është një vajzë e re që ka dalë ...
The Garden of Words
7.5
1080p

The Garden of Words

Feb. 14, 2022

The Garden of Words

Disa njerëz argëtohen dhe luajnë në shi; të tjerët kanë frikë dhe fshihen që në pikën e parë. Për nxënësin e gjimnazit Takao, një dush veror ...
I Want to Eat Your Pancreas
8.1
1080p

I Want to Eat Your Pancreas

Koha e pranverës në Prill dhe lulet e fundit të qershisë lulëzojnë akoma. Krimbi i librave zakonisht i përmbajtur, pa interes për të tjerët, has ...
Fena: Pirate Princess
7.3

Fena: Pirate Princess

Aug. 15, 2021

Fena: Pirate Princess

Fena Houtman është një vajzë e vogël jetime që është rritur në një ishull ku nuk ka asnjë shpresë për t’u bërë asgjë më shumë se skllave, ...
Platinum End
8

Platinum End

Oct. 08, 2021

Platinum End

Pas vdekjes së prindërve, i riu Mirai Kakehashi është lënë në kujdesin e të afërmve të tij dhunues. Që atëherë, ai është bërë i zymtë dhe i ...
Rent a Girlfriend
88

Rent a Girlfriend

Jul. 11, 2020

Rent a Girlfriend

Në Japoninë e sotme, shërbimet “me qira” mund të të japin një pasdite me një “mik”, një “prind”, madje edhe ...
Tokyo Revengers
8

Tokyo Revengers

Apr. 11, 2021

Tokyo Revengers

Takemiçi Hanagaki është një i papunë i cili ka arritur gjërat më absloute të dëshpërimit në jetën e tij. Ai zbulon se e dashura e tij e vetme me ...
Horimiya
9.1

Horimiya

Jan. 09, 2021

Horimiya

Një jetë e fshehtë është e vetmja gjë që ata kanë të përbashkët. Në shkollë, Hori njihet si një “flutur” dhe shumë e shoqërueshme, ...
Yesterday wo Utatte
0

Yesterday wo Utatte

Apr. 06, 2020

Yesterday wo Utatte

Një histori dashurie dhe humanizmi, që flet për katër djem dhe vajza që përpiqen të jetojnë jetët e tyre sa më mirë përmes vështirësive dhe ...
Your Lie in April
100

Your Lie in April

Mar. 19, 2020

Your Lie in April

Muzika shoqëron metronomin njerëzor, pianistin e talentuar Kousei Arima. Por pasi mamaja e tij ndërron jetë, Saki Arima, jeta e Kouseit shkon për ...
Crystal Sky of Yesterday
0
720p

Crystal Sky of Yesterday

Historia e disa studentëve të shkollës së lartë në një fshat kinez, ëndrrat e tyre, miqësitë dhe romancat.   Shiko / Shkarko ...
Ao-chan Can’t Study!
6

Ao-chan Can’t Study!

! Kjo Anime nuk rekomandohet për mosha nën 18 vjeç ! Kur Ao ishte në kopshtin e fëmijëve, ajo buzëqeshi vesh-në-vesh teksa ajo i tha shokëve të ...