Slice of Life

Më të fundit

Josee, the Tiger and the Fish
7.6
1080p

Josee, the Tiger and the Fish

Historia përqendrohet në marrëdhënien midis Tsuneos dhe Xhosee. Tsuneo është një student universiteti dhe Xhosee është një vajzë e re që ka dalë ...
The Garden of Words
7.5
1080p

The Garden of Words

Feb. 14, 2022

The Garden of Words

Disa njerëz argëtohen dhe luajnë në shi; të tjerët kanë frikë dhe fshihen që në pikën e parë. Për nxënësin e gjimnazit Takao, një dush veror ...
I Want to Eat Your Pancreas
8.1
1080p

I Want to Eat Your Pancreas

Koha e pranverës në Prill dhe lulet e fundit të qershisë lulëzojnë akoma. Krimbi i librave zakonisht i përmbajtur, pa interes për të tjerët, has ...
Mieruko-chan
7.4

Mieruko-chan

Oct. 03, 2021

Mieruko-chan

Miko Jotsuja është një vajzë tipike gjimnazi së cilës i kthehet përmbys jeta kur papritmasi sheh përbindësha të frikshëm e të shëmtuar. Edhe pse ...
Horimiya
9.1

Horimiya

Jan. 09, 2021

Horimiya

Një jetë e fshehtë është e vetmja gjë që ata kanë të përbashkët. Në shkollë, Hori njihet si një “flutur” dhe shumë e shoqërueshme, ...
Golden Boy
0

Golden Boy

Dec. 10, 2020

Golden Boy

Kintarou Ooe është mjeshtri i punëve me kohë të pjesshme, dhe gjithmonë në autostradat dhe rrugët e pashkelura me mjetin e tij të besuar, ...
Violet Evergarden
0

Violet Evergarden

Apr. 30, 2020

Violet Evergarden

Shkrimtare Autonome. U bë një kohë e gjatë që kur ai emër shkaktonte rrëmujë. I krijuar fillimisht nga profesori Orlando vetëm për gruan e tij të ...
Yesterday wo Utatte
0

Yesterday wo Utatte

Apr. 06, 2020

Yesterday wo Utatte

Një histori dashurie dhe humanizmi, që flet për katër djem dhe vajza që përpiqen të jetojnë jetët e tyre sa më mirë përmes vështirësive dhe ...
Grand Blue
8.4

Grand Blue

Feb. 10, 2020

Grand Blue

Iori Kitahara shkon në qytetin bregdetar Të Izu për vitin e parë të tij në universitet, duke u vendosur në Grand Blue, në dyqanin e zhytjes skuba ...
ReLIFE
7

ReLIFE

Jul. 02, 2016

ReLIFE

Arata Kaizaki (27) hoqi dorë nga puna të cilën mori menjëherë pas diplomimit, pas tre muajsh. Jeta e tij nuk shkoi mirë pas kësaj. Tani prindërit ...