HOT

Po Ngarkohet...

Seritë

90
Haikyuu!!
9.1

Haikyuu!!

Një ngjarje e rastësishme shkaktoi dashurinë e Hinatas për volejbollin. Klubi i tij nuk kishte anëtarë, por disi i mblodhi dhe më në fund arriti ...
Prison School
7.8

Prison School

Akademia Haçimitsu, një nga akademitë më të rrepta të vajzave në Tokio, ka vendosur të pranojë djemtë në sistemin e tyre. Kiyoshi Fujino është ...
SPY x FAMILY
9.2

SPY x FAMILY

Historia e një spiuni i cili mundohet të shpëtojë botën nga kërcënimi i një oligarku me emrin Donavan Desmond. Ku fati e bashkon me një vogëlushe ...
Dragon Ball Super
9.2

Dragon Ball Super

Shtatë vjet pas ngjarjeve të Dragon Ball Z, Toka është në paqe dhe njerëzit e saj jetojnë të lirë nga çdo rrezik që fshihet në univers. ...
BAKI (2018)
9

BAKI (2018)

Protagonisti, Baki Hanma, stërvitet me një përkushtim të madh që të tejkalojë babanë e tij, Yujiro Hanma, krijesën më të fuqishme në botë. Pesë ...
Fena: Pirate Princess
9

Fena: Pirate Princess

Fena Houtman është një vajzë e vogël jetime që është rritur në një ishull ku nuk ka asnjë shpresë për t’u bërë asgjë më shumë se skllave, ...
Mieruko-chan
9.4

Mieruko-chan

Miko Jotsuja është një vajzë tipike gjimnazi së cilës i kthehet përmbys jeta kur papritmasi sheh përbindësha të frikshëm e të shëmtuar. Edhe pse ...
Rent a Girlfriend
9.7

Rent a Girlfriend

Në Japoninë e sotme, shërbimet “me qira” mund të të japin një pasdite me një “mik”, një “prind”, madje edhe ...
Black Lagoon (+16)
9.1

Black Lagoon (+16)

Okaxhima Rokuro është një biznesmen japonez në një qytet biznismenësh japonezë. Ai ditën e kalon duke pritur klientët me mirësjellje dhe duke u ...
Tokyo Revengers
9.6

Tokyo Revengers

Takemiçi Hanagaki është një i papunë i cili ka arritur gjërat më absloute të dëshpërimit në jetën e tij. Ai zbulon se e dashura e tij e vetme me ...
Rainbow
8.4

Rainbow

Shtatë adoleshentë në vitin 1955 duhet të mësojnë të jetojnë së bashku në të njëjtin vend në shkollën e riedukimit të Shounan. Të mbyllur në një ...
EDENS ZERO
8.4

EDENS ZERO

Një djalosh i ri vështron qiellin dhe sheh një rreze drite si një rrufe. Qenia miqësore, i veshur me armaturë përkrah tij i thotë butësisht, “Ai ...
Zenki
9.4

Zenki

1995

Zenki

Një forcë e panjohur e së keqes është vënë në lëvizje duke zgjuar farat e së keqes të cilat janë shpërndarë në të gjithë botën. Pasi të zgjohen, ...
SK∞
9.3

SK∞

2021

SK∞

Reki, një nxënës në gjimnaz dhe patinator, është i fiksuar me “S”, një garë skejtbordi sekrete dhe e rrezikshme që organizohet në një ...
Horimiya
9.6

Horimiya

Një jetë e fshehtë është e vetmja gjë që ata kanë të përbashkët. Në shkollë, Hori është një flutur shoqërore primare dhe e përsosur, por e ...
Golden Boy
8.1

Golden Boy

Kintarou Ooe është mjeshtri i punëve me kohë të pjesshme, dhe gjithmonë në autostradat dhe rrugët e pashkelura me mjetin e tij të besuar, ...
Afro Samurai (+18)
7.4

Afro Samurai (+18)

Historia e një samurai të zi në Japoninë futuriste, por feudale, i cili është në një mision për të marrë hak për vdekjen e padrejtë të babait të tij.
Deca-Dence
7.9

Deca-Dence

Kanë kaluar shumë vite që kur njerëzimi u nxit në prag të zhdukjes nga shfaqja e papritur e formave të jetës të quajtura Gadoll. Ata njerëz që ...
Captain Tsubasa
9.3

Captain Tsubasa

Episodet e rikrijuara të animes së famshme “Captain Tsubasa”. Episodet janë rikrijuar (Remastered) dhe detaje janë shtuar dhe janë ndryshuar. ...
Hunter x Hunter
9.3

Hunter x Hunter

Një Gjuetar është ai që udhëton nëpër botë duke bërë lloj-lloj detyrash të rrezikshme. Nga kapja e kriminelëve deri tek kërkimi i thellë brenda ...
Violet Evergarden
8.5

Violet Evergarden

Shkrimtare Autonome. U bë një kohë e gjatë që kur ai emër shkaktonte rrëmujë. I krijuar fillimisht nga profesori Orlando vetëm për gruan e tij të ...
Appare-Ranman!
8.9

Appare-Ranman!

Gjatë fundit së shekullit XIX, inxhinieri gjenial por i çuditshëm Sorano Appare dhe samurai i mençur por frikacak Isshiki Kosame e gjejnë veten ...
Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku
9.5

Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku

Shumë vite më para se të bëhej Kapiteni i famshëm, Levi i ri ishte duke u munduar të mbijetonte në koshin e mbeturinave të kryeqytetit, Nëntoka. ...
Yesterday wo Utatte
9

Yesterday wo Utatte

Një histori dashurie dhe humanizmi, që flet për katër djem dhe vajza që përpiqen të jetojnë jetët e tyre sa më mirë përmes vështirësive dhe ...
Tower of God
9.2

Tower of God

Tower of God përqendrohet rreth një djali të quajtur Bam i Njëzet e Pestë, i cili e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës së tij i bllokuar nën ...
Lupin III
8.9

Lupin III

Arsène Lupine III, nipi i zotërisë hajdut Arsène Lupin, është një hajdut i kërkuar ndërkombëtarisht. Njeriu i tij i krahut të djathtë është ...
Fate/Zero
8.9

Fate/Zero

Me premtimin për dhënien e çdo dëshire. U shkaktuan tri luftra për Gralin e Shenjtë të plotfuqishëm, secila ishte mizore dhe e ashpër në mënyrë ...