(+18) Devilman Crybaby

(+18) Devilman Crybaby

Oct. 01, 2019
Vlerësimi Yt: 0
7.1 14 Vota

Përkthyesi

Ging Freecss
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

KJO ANIME ËSHTË PËR TË RRITUR! (+18)

Akira Fudo mëson nga shoku i tij i ngushtë Ryo Asuka që demonët do ringjallen dhe do të marrin botën nga njerëzit. Me njerëzit e pashpresë kundër këtij kërcënimi, Ryo sugjeron ta kombinojë me një demon. Me këtë, Akira bëhet Devilman, një krijesë me fuqinë e demoni por me zemër njeriu.

(+18) Devilman Crybaby
Data e LançimitOct. 01, 2019
Data e PërfundimitMar. 30, 2020

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Oct. 01, 2019

Anime të Ngjajshme

Noragami
Highschool of the Dead
The Seven Deadly Sins
Darwin’s Game
One Piece
Demon Slayer
Charlotte
Vinland Saga
Tokyo Ghoul
Dororo
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
Ao no Exorcist

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)