(+18) Overflow

(+18) Overflow

Dec. 12, 2020
Vlerësimi Yt: 0
10 13 Vota

Përkthyesi

Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

KUJDES! Ky serial futet në kategorinë “HENTAI” e cila konsiderohet si pornografi e animuar. Mos e shikoni nëse jeni nën 18 vjeç.

“Vëlla, vërtet do të bëjmë banjë bashkë?”

Dhe kështu, një eksperiencë në vaskë e ndaluar ndodhi. Personazhi kryesor, motra e tij jo në lidhje gjaku dhe shoqja e fëmijërisë—një djalë dhe dy vajza—po ndajnë një vaskë bashkë. Pas një orgazme të pavullnetshme, dashuria e motrës del në pah?!

(+18) Overflow
   
 Dragon Ball Kai
Data e LançimitDec. 12, 2020
Data e PërfundimitDec. 15, 2020
Sezone1
Episode8

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Dec. 12, 2020

Anime të Ngjajshme

Pingu in the City
The Seven Deadly Sins
My Hero Academia: Episodet Speciale
THE GOD OF HIGH SCHOOL
Boruto: Naruto Next Generations
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Last Hero Inuyashiki
One Piece
Golden Boy
Dragon Ball Z Kai
My Hero Academia
(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?