Afro Samurai (+18)

Afro Samurai (+18)

Oct. 05, 2020
Vlerësimi Yt: 0
7.4 17 Vota

Përkthyesi

Orochimaru
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Historia e një samurai të zi në Japoninë futuriste, por feudale, i cili është në një mision për të marrë hak për vdekjen e padrejtë të babait të tij.

Afro Samurai (+18)
Titulli ShqipAfro Samurai
Data e LançimitOct. 05, 2020
Data e PërfundimitOct. 09, 2020
Sezone1
Episode5

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Oct. 06, 2020

Anime të Ngjajshme

SK∞
Attack on Titan
The Rising of The Shield Hero
Dragon Ball Z Kai
The Seven Deadly Sins
Fate/Zero
Dr. Stone
THE GOD OF HIGH SCHOOL
Highschool of the Dead
Boruto: Naruto Next Generations
Naruto Shippūden
SHAMAN KING (2021)