Afro Samurai (+18)

Afro Samurai (+18)

Oct. 05, 2020
Vlerësimi Yt: 0
7.7 15 Vota

Përkthyesi

Orochimaru
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Historia e një samurai të zi në Japoninë futuriste, por feudale, i cili është në një mision për të marrë hak për vdekjen e padrejtë të babait të tij.

Afro Samurai (+18)
   
 Dragon Ball Kai
Titulli ShqipAfro Samurai
Data e LançimitOct. 05, 2020
Data e PërfundimitOct. 09, 2020
Sezone1
Episode5

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Oct. 06, 2020

Anime të Ngjajshme

Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku
Golden Boy
Black Clover
The Rising of The Shield Hero
Goblin Slayer
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Dororo
Saga of Tanya the Evil
Sword Art Online: Alicization
Parasyte -the maxim-
One Piece
(+18) Devilman Crybaby