Angels of Death

Angels of Death

Jul. 06, 2018
Vlerësimi Yt: 10
7 15 Vota

Përkthyesi

mghdus
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Rejçëll 13-vjeçare zgjohet për ta gjetur veten të bllokuar në bodrumin e një ndërtese të braktisur. Pa ndonjë kujtim, apo edhe një të dhënë se ku ajo mund të jetë, ajo endet në ndërtesën, e humbur dhe e tronditur. Në kërkim të saj, ajo takon një njeri të mbuluar me fasho. Ai e prezanton veten si Zak dhe ka një drapër që e mban me vete.

Një lidhje e çuditshme është goditur midis tyre, e forcuar nga premtime të çuditshme dhe të çmendura…

Këta dy, të bllokuar në këtë ndërtesë të çuditshme, nuk e dinë pse fati i ka vendosur atje. Por ata do të punojnë së bashku në mënyrë të dëshpëruar për të gjetur një rrugëdalje…

Angels of Death
Titulli ShqipSatsuriku no Tenshi
Data e LançimitJul. 06, 2018
Data e PërfundimitOct. 19, 2018
Sezone1
Episode16

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jul. 06, 2018

Anime të Ngjajshme

Darwin’s Game
Charlotte
Last Hero Inuyashiki
Attack on Titan
Fate/Zero
Tower of God
Demon Slayer
Captain Tsubasa
KAGUYA-SAMA: LOVE IS WAR
Another
Highschool of the Dead
Parasyte -the maxim-

komente

  • Dardan Llugani12/08/2018Përgjigjiuni

    kur do dalin te gjitha episodat e angels of death

    • Asenshu Offcial12/08/2018Përgjigjiuni

      Angels of Death është akoma në transmetim dhe prandaj episodet e reja dalin çdo javë. Mund të themi vetëm se kjo Anime përfundon në episodin 16.

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)