Another

Another

Jun. 26, 2019
Vlerësimi Yt: 0
8.4 11 Vota

Përkthyesi

FallenKnight
Përkthyesi

Stafi

mghdus isRedaktor
Redaktor
Deku isRedaktor
Redaktor

Video trailer

Përshkrimi

Another
Titulli ShqipNjë Tjetër
Data e LançimitJun. 26, 2019
Data e PërfundimitApr. 01, 2020
Sezone2
Episode13

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jun. 26, 2019
SPSezoni SP Jun. 26, 2019

Anime të Ngjajshme

Tokyo Ghoul
Sword Art Online: Alicization
91 Days
Parasyte -the maxim-
My Hero Academia
Tower of God
One Piece
Black Clover
Highschool of the Dead
Death Note
Demon Slayer
Super Dragon Ball Heroes

komente

 • Ashqip06/02/2020Përgjigjiuni

  a do hidhni episode te another??

 • Dragoi15/02/2020Përgjigjiuni

  Do hidhni episode e reja one piece

  • shadow15/02/2020Përgjigjiuni

   Po do hedhim por nuk kemi dite te caktuara per te.

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)