Attack on Titan OVA

Attack on Titan OVA

Jul. 29, 2020
Vlerësimi Yt: 0
8.9 14 Vota

Përkthyesi

Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Kjo përbëhet nga 3 episode.

Attack on Titan OVA
   
 Dragon Ball Kai
Data e LançimitJul. 29, 2020
Data e PërfundimitJan. 17, 2021
Sezone1
Episode3

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jul. 29, 2020

Anime të Ngjajshme

Afro Samurai (+18)
Parasyte -the maxim-
Vinland Saga
Captain Tsubasa
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Attack on Titan
Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku
The Seven Deadly Sins
Angels of Death
No Game No Life
Violet Evergarden