Boruto: Naruto Next Generations

Boruto: Naruto Next Generations

Apr. 05, 2017
Vlerësimi Yt: 0
9.5 269 Vota

Përkthyesi

mghdus,
Përkthyesi

Stafi

mghdus isEpisodet 45+
Episodet 45+
Anonim isPërkthim
Përkthim
V.Ç. isPërkthim
Përkthim
Deku isRedaktim
Redaktim

Video trailer

Përshkrimi

Jeta e shinobëve po ndryshon. Boruto Uzumaki, djali i Hokages së Shtatë Naruto Uzumaki, ka hyrë në akademi,  që të mësojë mënyrën e ninxhës. Tani, teksa shumë gjëra do të shpalosen, Historia e Borutos është gati të fillojë!

Boruto: Naruto Next Generations
Titulli ShqipBORUTO: Brezat e Ardhshëm të Narutos
Data e LançimitApr. 05, 2017
Data e PërfundimitAug. 02, 2018
Sezone2
Episode68

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Apr. 04, 2017
10

Anime të Ngjajshme

Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Vinland Saga
ReLIFE
The Rising of The Shield Hero
Naruto
Fate/Zero
Highschool of the Dead
Darwin’s Game
My Hero Academia
Super Dragon Ball Heroes
Black Clover
Attack on Titan

komente

 • ahhahaa20/03/2019Përgjigjiuni

  Hale ska dal epizodi 98 qe 3/4dite ka duft me dal i Borutos

 • hahahahaha03/04/2019Përgjigjiuni

  a ka munsi ma shpesh me qit episode?

 • hahahaha21/04/2019Përgjigjiuni

  ka dal epizodi 103 perkthene ma shpejt plz

 • ahahahahahahahahahah14/05/2019Përgjigjiuni

  ka dal epizodi 105 perkthene ma shpejt plz

  • Saimir29/12/2019Përgjigjiuni

   Pse se jepni episodin 138 ka dal ne yotube

  • Amarildo12/01/2020Përgjigjiuni

   Po narutos kur do i dalin te gjitha sezonet me titra shqip apo sdo e perktheni me

 • Yato5432117/05/2019Përgjigjiuni

  Boruto po behet shume anime kot

 • ahahahahahahahahahah29/05/2019Përgjigjiuni

  kur del episode 108 i borutos

 • madara11/06/2019Përgjigjiuni

  kur del episodi 110

 • Naru one Z18/06/2019Përgjigjiuni

  Kur del ep 110 ju lutem

 • Kur del episodi 112

 • ahhahahah28/06/2019Përgjigjiuni

  112 plzzz te borutoo

 • Naruto01/07/2019Përgjigjiuni

  Boruto nuk me pelqen por dua ta shof

 • ppppp17/07/2019Përgjigjiuni

  115 ka kohe qa ka dal

 • saimir09/08/2019Përgjigjiuni

  kur jane ditet qe lanchohen pjeset e reja

 • Uzumaki24/08/2019Përgjigjiuni

  Kur dalin episodet e reja

 • Ajurysik28/08/2019Përgjigjiuni

  Nuk kan dal episodet e reja

 • Kur del episodi 123

  • Monkey d luffy09/09/2019Përgjigjiuni

   Sabër.do dal kan dhe kta pun

   • Assume15/09/2019Përgjigjiuni

    Kan pun po te pakten kete anime ta qojn deri ne fund

 • Gogoli18/09/2019Përgjigjiuni

  o te keqen un ty skan mo ep me perkthu se asenshu e perkthen boruton po ate dite ae e ait ne japoni

 • Premti19/09/2019Përgjigjiuni

  Kur del episoda 124 ?

 • Premti04/10/2019Përgjigjiuni

  Shum be po i vanoni episodat e borutos po dalin 2 episoda deri sa pe qitni ju

 • ahahahahahahahahahah06/10/2019Përgjigjiuni

  Kan dalur 3 episoda tri te borutos ma shprejt perktheni bre

 • Assume06/10/2019Përgjigjiuni

  Episodi 126 kur do dalin she ka me shum se 2 jav qe sdel

 • hahahaahhaahhaa08/10/2019Përgjigjiuni

  Kur del bre 127

 • hahaaaha14/10/2019Përgjigjiuni

  ka dal 128

 • Anime shqip17/10/2019Përgjigjiuni

  Kur del episodi 129

  • admin17/10/2019Përgjigjiuni

   Javën tjetër.

   • Timi30/10/2019Përgjigjiuni

    Ju lutem a ka mundsi ma shpejt mi perkthy episodat e borutos faleminderit per mirkuptim
    Jeni me te miret vazhdoni

 • Timi31/10/2019Përgjigjiuni

  Ekstrem bre jeni tu i vanu episodat e borutos

 • Ytfhji02/11/2019Përgjigjiuni

  Kur del episoni 130

  • Robi03/11/2019Përgjigjiuni

   Ekstrem po i vanojn tasht ka dal 131 kta hala se kan perkthy

   • Gogoli04/11/2019Përgjigjiuni

    Ca karin do tim nuk e shikon se kan pun me animet e tjera

   • Gogoli04/11/2019Përgjigjiuni

    Po pse nuk e shikon ti sa ep kan perkthu 19 ku njera nga ato ishte boruto

    • Timi16/12/2019Përgjigjiuni

     Nuk tkuptoj cka po shkruan mesoju t’shkruash prandaj hyr ne webstie te ndryshme

 • Gogoli04/11/2019Përgjigjiuni

  Po.ca ndryshimi ka se de qisi kur kadal apo ta qisi diten tjeter isoj eshte

 • Gogoli04/11/2019Përgjigjiuni

  Po.ca ndryshimi ka se de qisi kur kadal apo ta qisi diten tjeter isoj eshte dakort

 • haahhaaha20/11/2019Përgjigjiuni

  kur del 133

 • Hahaha26/11/2019Përgjigjiuni

  Kur del 133-134

 • Ledi16/12/2019Përgjigjiuni

  Prsh… jeni kujdesur mir me heret me episodat te borutos por tasht nuk ju plas fare nuk e di ku osht problemi, mas 2 jave thuajse i perktheni..! Ju lutemi te kujdesni me shum ne episodat e borutos sepse eshte IN niher perniher

 • Mp4011/01/2020Përgjigjiuni

  O vllai kur do e hidhni kte boruton se u ben 3 jav

 • naruto22/01/2020Përgjigjiuni

  pse nuk munde me pa episoin 7 deri te episodi 10 vazhdova me e pa po nuk kuptosha asnjegje

 • Ani23/01/2020Përgjigjiuni

  Kur do te rregullohen episodet e Borutos a nje date fikse?

 • sksksksks24/02/2020Përgjigjiuni

  90% e episiodeve nuk hapen
  video not found
  thash ca faqe ishte kjo
  po qenka v*

  • admin24/02/2020Përgjigjiuni

   Sepse kanë dy vite që janë hedhur, nuk është faji ynë sepse po të kishim fitime nuk do ndodhnin këto probleme. Jemi duke bërë maksimumin për t’i rregulluar.

 • Assume25/02/2020Përgjigjiuni

  Vidiot kan shum probleme dhe nuk po hapen ????????????

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)