Boruto: Naruto Next Generations

Boruto: Naruto Next Generations

Apr. 05, 2017
Vlerësimi Yt: 0
9.4 349 Vota

Përkthyesi

mghdus,
Përkthyesi

Stafi

mghdus isEpisodet 45+
Episodet 45+
Anonim isPërkthim
Përkthim
V.Ç. isPërkthim
Përkthim
Deku isRedaktim
Redaktim

Video trailer

Përshkrimi

Jeta e shinobëve po ndryshon. Boruto Uzumaki, djali i Hokages së Shtatë Naruto Uzumaki, ka hyrë në akademi,  që të mësojë mënyrën e ninxhës. Tani, teksa shumë gjëra do të shpalosen, Historia e Borutos është gati të fillojë!

Boruto: Naruto Next Generations
   
 Dragon Ball Kai
Titulli ShqipBORUTO: Brezat e Ardhshëm të Narutos
Data e LançimitApr. 05, 2017
Data e PërfundimitAug. 02, 2018
Sezone2
Episode68

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Apr. 04, 2017
10

Anime të Ngjajshme

Highschool of the Dead
Last Hero Inuyashiki
The Rising of The Shield Hero
Darwin’s Game
(+18) Ao-chan Can’t Study!
Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku
Grand Blue
Lupin III
(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?
Koleksioni Naruto OVA
KAGUYA-SAMA: LOVE IS WAR
Captain Tsubasa