Captain Tsubasa

Captain Tsubasa

Apr. 03, 2018
Vlerësimi Yt: 10
9.1 34 Vota

Përkthyesi

mghdus
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Episodet e rikrijuara të animes së famshme “Captain Tsubasa”. Episodet janë rikrijuar (Remastered) dhe detaje janë shtuar dhe janë ndryshuar. Kjo është ëndërra e Kapitenit Tsubasa i cili që i vogël e ka dashur futbollin. Ai shpërngulet në një qytet tjetër, aty ku ai fillon të jetoj ëndrrën e tij. Ai do të takoj shumë miq të rinj dhe do të ketë mjaft sfida. Ndiqni episodet plot emocionë të Kapiten Tsubasa!

Captain Tsubasa
Titulli Shqipキャプテン翼
Data e LançimitApr. 03, 2018
Data e PërfundimitJul. 31, 2018
Sezone1
Episode24

Sezonet dhe Episodet

Anime të Ngjajshme

Pingu in the City
My Hero Academia
One Room
Tokyo Ghoul
Grand Blue
The Rising of The Shield Hero
Vinland Saga
Tower of God
Naruto
Black Clover
(E CENSURUAR) Why the Hell are You Here, Teacher!?
Fate/Zero

komente

 • Erion Koci16/08/2018Përgjigjiuni

  Jeni super faqje per anime me titra shqip me kte website te ri me nje super dezhanje bravo jeni super👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Marsel02/04/2019Përgjigjiuni

  Pese nuk hapen episodet e captain tasubasa

 • Kejsi27/08/2019Përgjigjiuni

  Kur do I nxirrni episodet e tjera

 • Kejsi27/08/2019Përgjigjiuni

  Dhe pse nuk hapen episodet

 • Doro05/09/2019Përgjigjiuni

  Pse nuk hapen ebisodet,ma tregonin arsyen

 • Besian06/10/2019Përgjigjiuni

  Pse nuk e vazhdoni capiten tsubasan ka dhe shume ep fantastike

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)