Death Note

Death Note

Dec. 13, 2019
Vlerësimi Yt: 0
9.5 26 Vota

Përkthyesi

Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Një student inteligjent i shkollës së mesme bën në një kryqëzatë sekrete për të eleminuar kriminelët nga bota pasi zbuloi një fletore të aftë për të vrarë këdo që emri i të cilit shkruhet në të.

Death Note
Data e LançimitDec. 13, 2019
Data e PërfundimitApr. 01, 2020

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Dec. 13, 2006

Anime të Ngjajshme

Lupin III
Tower of God
Ao no Exorcist
Darwin’s Game
THE PROMISED NEVERLAND
Angels of Death
(+18) Devilman Crybaby
Another
Dororo
Demon Slayer
91 Days

komente

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)