Don’t Toy with Me, Miss Nagatoro

Don’t Toy with Me, Miss Nagatoro

Apr. 11, 2021
Vlerësimi Yt: 0
10 8 Vota

Përkthyesi

Shikamaru
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

“Një vajzë në një klasë më të vogël thjesht më bëri të qaj!”

Një ditë, Senpai viziton bibliotekën pas shkollës dhe bëhet shënjestra e një të reje super sadiste! Emri i vajzës që ngacmon, torturon dhe mundon Senpain është “Nagatoro!” Ajo është e bezdisshme por e adhurueshme. Është e dhimbshme, por ti prapë do të jesh pranë saj. Kjo është një histori për një vajzë jashtëzakonisht sadiste dhe temperamente dhe do të ndjesh diçka që zgjohet brenda teje.

Don’t Toy with Me, Miss Nagatoro
Titulli ShqipIjiranaide, Nagatoro-san
Data e LançimitApr. 11, 2021
Data e PërfundimitMay. 09, 2021
Sezone1
Episode12

Anime të Ngjajshme

One-Punch Man
Appare-Ranman!
KAGUYA-SAMA: LOVE IS WAR
One Room
Horimiya
Lupin III
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?
Pingu in the City
Grand Blue
SHAMAN KING (2021)
Highschool of the Dead