Dragon Ball Z Kai

Dragon Ball Z Kai

Mar. 07, 2019
Vlerësimi Yt: 10
9.6 61 Vota

Përkthyesi

mghdus
Përkthyesi

Stafi

Deku isRedaktor
Redaktor

Video trailer

Përshkrimi

Ribashkojuni Gokut dhe miqve të tij në një seri betejash kozmike! Toei ka reduktuar, rikthyer dhe pastruar animacionin e serisë origjinale të animuar të vitit 1989. Harku i tregimit është përpunuar për të ndjekur më mirë serinë e librave komik në të cilin është bazuar. Shfaqja gjithashtu përmban një hapje dhe përfundim të ri. Në seri, mjeshtri i arteve marciale Goku, dhe miqtë e tij të ndryshëm, luftojnë armiqtë gjithnjë e më të fuqishëm për të mbrojtur botën nga e keqja. A mundet mbrojtësi i Tokës të mposhtë demonët, të huajt dhe të tjerët?

Dragon Ball Z Kai
Titulli ShqipSferat e Dragoit Z Kai
Data e LançimitMar. 07, 2019
Data e PërfundimitMar. 30, 2020
Sezone7
Episode185

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Mar. 07, 2019
10

Anime të Ngjajshme

Code Geass: Lelouch of the Rebellion
My Hero Academia: Episodet Speciale
Darwin’s Game
(+18) Devilman Crybaby
Goblin Slayer
One Piece
Naruto
The Seven Deadly Sins
Lupin III
THE PROMISED NEVERLAND
Attack on Titan
Parasyte -the maxim-

komente

 • Starix10/03/2019Përgjigjiuni

  Ej bro do te vashdoni me episodat e dragon ball z kai

 • Bekim15/03/2019Përgjigjiuni

  Kur do dalim episodet e tjera te dragon ball z kai ?

 • Cukur01/05/2019Përgjigjiuni

  Do vazhdoni m epiaodet

 • Bjordi05/05/2019Përgjigjiuni

  Kur do dalin episode te reja te dragon ball
  Z kai

 • Boi06/09/2019Përgjigjiuni

  A do dalin episodet e tjera?

 • Ashqip06/02/2020Përgjigjiuni

  Vazhdoni me db kai ju lutem, sa her qe e shikoj me kujton momentet e femijerise!!

 • Ylli08/02/2020Përgjigjiuni

  Kur do dalin episodet e tjera

 • Ardit21/02/2020Përgjigjiuni

  Faleminderit qe po nxirrni ep te reja t dbz kai. Jeni me te miret

 • Enea13/03/2020Përgjigjiuni

  ju lutem nxirrni episode te reja se do rrim nga 3 jve ne shtepi dhe skemi cte bejme

 • Veq vazhdoni mat mirt jini

 • jetmir22/03/2020Përgjigjiuni

  vazhdoni me episode e dbz kai se so ka rrihet

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)