(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?

(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?

Jan. 29, 2020
Vlerësimi Yt: 0
8.5 24 Vota

Përkthyesi

Ging Freecss
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

KY VERSION ËSHTË I PACENSURUAR DHE NUK REKOMANDOHET PËR PERSONA NËN 18 VJEÇ!

17-vjeçari Ichirou Satou është një adoleshent normal i cili gjithmonë ndodh që të gjejë veten në situata të papërshtatshme me mësuesen e tij, Kana Kojima. Ndiqni këtë komedi erotike dashurie për aksidentet e tyre gjatë gjithë jetës së tyre të përditshme dhe se si Ichirou dhe Kana zgjedhin t’i trajtojnë ato.

(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?
   
 Dragon Ball Kai
Data e LançimitJan. 29, 2020
Data e PërfundimitJan. 29, 2020

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jan. 29, 2020

Anime të Ngjajshme

Black Clover
Goblin Slayer
Naruto
Tonari no Seki-kun
Pingu in the City
Charlotte
KAGUYA-SAMA: LOVE IS WAR
Lupin III
The Seven Deadly Sins
Captain Tsubasa
One Piece
Fullmetal Alchemist: Brotherhood