EDENS ZERO

EDENS ZERO

Mar. 11, 2021
Vlerësimi Yt: 8
8.4 35 Vota

Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Një djalosh i ri vështron qiellin dhe sheh një rreze drite si një rrufe. Qenia miqësore, i veshur me armaturë përkrah tij i thotë butësisht, “Ai është një Dragua.” Fakti që ai është duke bërë shaka nuk është e rëndësishme. Ajo që ka rëndësi është shprehia në fytyrën e djaloshit… dhe aventura që përfshin galaktikën është gati të fillojë! Bashkohuni edhe një herë me Hiro Mashiman autorin e (Fairy Tail, Rave Master) ndërsa ai niset drejt yjeve për një tjetër sagë drithëruese!

EDENS ZERO
Titulli ShqipEDENS ZERO
Data e LançimitMar. 11, 2021
Data e PërfundimitOct. 01, 2022
Sezone1
Episode25

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Mar. 20, 2021

Seri të ngjashme me këtë

SPY x FAMILY
Black Lagoon (+16)
Saga of Tanya the Evil
Tower of God
Black Clover
Vinland Saga
Violet Evergarden
Deca-Dence
Goblin Slayer
Dragon Ball Z Kai
The Rising of The Shield Hero
Parasyte -the maxim-