Horimiya

Horimiya

Jan. 09, 2021
Vlerësimi Yt: 10
9.7 47 Vota

Përkthyesi

Muu
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Një jetë e fshehtë është e vetmja gjë që ata kanë të përbashkët. Në shkollë, Hori është një flutur shoqërore primare dhe e përsosur, por e vërteta është se asaj i pëlqen të qendrojë në shtëpi. Ndërkohë, nën një fasadë të zymtë, Miyamura fsheh një zemër të butë, së bashku me shpime dhe tatuazhe. Në një takim të rastësishëm, ata të dy zbulojnë një anë që nuk e kanë treguar kurrë. A mund të lulëzojë kjo në diçka të re?

Horimiya
Titulli ShqipHorimiya
Data e LançimitJan. 09, 2021
Data e PërfundimitOct. 22, 2021
Sezone1
Episode13

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jan. 12, 2021

Anime të Ngjajshme

Black Clover
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
Captain Tsubasa
Tokyo Revengers
One Piece: Defeat the Pirate Ganzack!
Appare-Ranman!
Last Hero Inuyashiki
Super Dragon Ball Heroes
SHAMAN KING (2021)
Ao-chan Can’t Study!
(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?
KAGUYA-SAMA: LOVE IS WAR