Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

Vlerësimi Yt: 0
9.2 32 Vota

Përkthyesi

Saitama
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Kur një nënshkrues 34-vjeçar përplaset nga një kamion, historia e tij nuk mbaron këtu. Rimishëruar në një botë të re si foshnjë, Rudy do të shfrytëzojë çdo mundësi për të jetuar jetën që ka dashur gjithmonë. I rrethuar me miq të rinj, disa aftësi magjike të fituara rishtas dhe guximin për të bërë gjërat që ai gjithmonë ka ëndërruar, ai po fillon një aventurë epike – me gjithë përvojën e tij të kaluar dhe të paprekur!

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
Titulli ShqipMushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu
Data e LançimitJan. 16, 2021
Data e PërfundimitOct. 22, 2021
Sezone1
Episode11

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jan. 16, 2021

Anime të Ngjajshme

Re:ZERO -Starting Life in Another World-
Ao no Exorcist
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Angels of Death
Captain Tsubasa
Violet Evergarden
Highschool of the Dead
The Rising of The Shield Hero
The Seven Deadly Sins
Fate/Zero
Goblin Slayer
ReLIFE