My Hero Academia: Episodet Speciale

My Hero Academia: Episodet Speciale

Jan. 16, 2019
Vlerësimi Yt: 0
8.3 13 Vota

Përkthyesi

AnimeShqipTV
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Episodet Speciale të My Hero Academia.

My Hero Academia: Episodet Speciale
Titulli ShqipMy Hero Academia: OVA Specials
Data e LançimitJan. 16, 2019
Data e PërfundimitJan. 16, 2019
Sezone1
Episode1

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Nov. 27, 2016

Anime të Ngjajshme

Ao no Exorcist
Dororo
Tokyo Ghoul
Boruto: Naruto Next Generations
Parasyte -the maxim-
One Piece
Super Dragon Ball Heroes
Vinland Saga
Saga of Tanya the Evil
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Charlotte
Lupin III

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)