One Piece: Defeat the Pirate Ganzack!

One Piece: Defeat the Pirate Ganzack!

Jul. 26, 1998
Vlerësimi Yt: 0
8.5 6 Vota

Përkthyesi

Rosiante
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Ndërsa Luffy dhe ekuipazhi i tij i Zoro dhe Nami po vdesin nga uria në varkën e tyre të vogël, ata sulmohen nga një përbindësh i madh. Nami merret me vete, ndërsa Luffy dhe Zoro lahen në breg. Atje ata takojnë një vajzë të re, Medaka, dhe mësojnë për historinë e trishtë të ishullit. Pirati Ganzack i lig ka marrë të gjithë burrat në fshat dhe i ka skllavëruar, përfshirë babanë e Medakas. Tani Luffy, Zoro dhe Medaka duhet të infiltrohen në bazën e Ganzack në mënyrë që të shpëtojnë fshatarët dhe Namin.

One Piece: Defeat the Pirate Ganzack!
Titulli ShqipOne Piece: Mposhtni Piratin Ganzack
Data e LançimitJul. 26, 1998
Data e PërfundimitMay. 09, 2021
Sezone1
Episode1

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 May. 09, 2021
  • 1 - 1
    OVAMay. 09, 2021

Anime të Ngjajshme

Zenki
Noragami
ReLIFE
Violet Evergarden
Saga of Tanya the Evil
SHAMAN KING (2021)
Afro Samurai (+18)
Ao no Exorcist
(E CENSURUAR) Why the Hell are You Here, Teacher!?
THE GOD OF HIGH SCHOOL
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Naruto