One-Punch Man

One-Punch Man

Jan. 12, 2019
Vlerësimi Yt: 0
9.2 66 Vota

Përkthyesi

AnimeShqipTV
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Mundësoi: AnimeShqipTV.COM
Historia e Saitama, një hero që e bën këtë vetëm për qejf dhe mund të mposhtë armiqtë e tij me një grusht të vetëm.

One-Punch Man
   
 Dragon Ball Kai
Titulli Shqipワンパンマン
Data e LançimitJan. 12, 2019
Data e PërfundimitJan. 13, 2019
Sezone1
Episode12

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jan. 12, 2019
2Sezoni 2 Apr. 16, 2019
10

Anime të Ngjajshme

Dororo
Goblin Slayer
Naruto Shippūden
KAGUYA-SAMA: LOVE IS WAR
Captain Tsubasa
Lupin III
Highschool of the Dead
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Appare-Ranman!
Boruto: Naruto Next Generations
Attack on Titan OVA
Naruto