One Room

One Room

Jan. 11, 2017
Vlerësimi Yt: 0
7.9 10 Vota

Përkthyesi

ShyMuffin
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Seri të shkurtra që do të tregojnë rrëfimin e “tre motrave të vendosura në dhomën tënde të vetme”.

One Room
Titulli ShqipNjë Dhomë
Data e LançimitJan. 11, 2017
Data e PërfundimitJul. 30, 2018
Sezone2
Episode19

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jan. 11, 2017
2Sezoni 2 Jul. 09, 2018

Anime të Ngjajshme

Dororo
(E CENSURUAR) Why the Hell are You Here, Teacher!?
Naruto
(+18) Devilman Crybaby
The Rising of The Shield Hero
Captain Tsubasa
Last Hero Inuyashiki
Grand Blue
Fate/Zero
Noragami
Boruto: Naruto Next Generations
Dr. Stone

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)