Pingu in the City

Pingu in the City

Jan. 12, 2019
Vlerësimi Yt: 10
6.9 16 Vota

Përkthyesi

Naomi Iwata
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Pingu in the City
   
 Dragon Ball Kai
Titulli Shqipピングー in ザ・シティ
Data e LançimitJan. 12, 2019
Data e PërfundimitJan. 20, 2019
Sezone2
Episode37

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jan. 12, 2019

Anime të Ngjajshme

No Game No Life
Naruto
(E CENSURUAR) Why the Hell are You Here, Teacher!?
Super Dragon Ball Heroes
(+18) Devilman Crybaby
Goblin Slayer
The Rising of The Shield Hero
Angels of Death
Dr. Stone
ReLIFE
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
One Piece