ReLIFE

ReLIFE

Jul. 02, 2016
Vlerësimi Yt: 0
7.8 37 Vota

Përkthyesi

mghdus
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Arata Kaizaki (27) hoqi dorë nga puna të cilën mori menjëherë pas diplomimit, pas tre muajsh. Jeta e tij nuk shkoi mirë pas kësaj. Tani prindërit po e kërcënojnë se nuk do t’i dërgojnë më para, dhe duan që ai të kthehet përsëri në fshat. Ai nuk ka asnjë shok ose të dashur me të cilën të flas… Teksa ai është në fund fare, një njeri me emrin Rio Joake shfaqet. Ai e fton Kaizakon që t’i bashkohet një programi rehabilitimi të quajtur ReLife. Ky program përdorë një lloj barne e cila e bën atë të duket më i ri dhe e dërgon në shkollë të mesme…

ReLIFE
ReLIFE
Titulli ShqipReLIFE
Data e LançimitJul. 02, 2016
Data e PërfundimitSep. 24, 2016
Sezone1
Episode13

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jul. 01, 2016

Seri të ngjashme me këtë

(+18) Devilman Crybaby
Boruto: Naruto Next Generations
Konosuba: God’s Blessing on This Wonderful World!
To Your Eternity
One-Punch Man
Black Lagoon: Roberta’s Blood Trail
Tower of God
Black Clover
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
One Piece
Mieruko-chan
91 Days