Rent a Girlfriend

Rent a Girlfriend

Vlerësimi Yt: 0
9.8 13 Vota

Përkthyesi

Anxhelo
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Në Japoninë e sotme, shërbimet “me qira” mund të të japin një pasdite me një “mik”, një “prind”, madje edhe një të dashur të rreme! Pas një tradhtie marramendëse nga e dashura e tij, studenti i parë fatkeq Kazuja bëhet i dëshpëruar mjaftueshëm për ta provuar. Por ai shumë shpejt zbulon sesa e ndërlikuar mund të jetë të “marrësh me qira” një lidhje emocionale, dhe “e dashura” e tij e re, e cila po përpiqet të mbajë sekretin e nxitjes së saj anësore, do të trembet kur të zbulojë se jeta e saj e vërtet dhe e Kazujës janë të ndërthurura në mënyrë të habitshme! Familja, shkolla dhe jeta fillojnë të shkojnë keq, gjithashtu…

Rent a Girlfriend
Titulli ShqipE Dashur me Qira
Data e LançimitJul. 11, 2020
Data e PërfundimitSep. 26, 2020
Sezone1
Episode12

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Oct. 11, 2021

Anime të Ngjajshme

(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?
Dragon Ball Z Kai
Violet Evergarden
Ao-chan Can’t Study!
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Noragami
Black Lagoon (+16)
Goblin Slayer
Last Hero Inuyashiki
Super Dragon Ball Heroes
Pingu in the City
Fate/Zero