SK∞

SK∞

Feb. 03, 2021
Vlerësimi Yt: 0
9.2 33 Vota

Përkthyesi

Gin
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

https://www.youtube.com/watch?v=guStf5P4Js0&feature=emb_title

Përshkrimi

Reki, një nxënës në gjimnaz dhe patinator, është i fiksuar me “S”, një garë skejtbordi sekrete dhe e rrezikshme që organizohet në një minierë të braktisur. Patinatorët janë veçanërisht të krisur për “sherret”, ose betejat intensive që fillojnë në gara.
Reki merr Langan, një nxënës i ri që u rikthye në Japoni pasi studionte jashtë shtetit, tek miniera ku organizohen garat. Langa, i cili nuk ka aspak përvojë në patinazh, e gjen veten në botën e “S”…

SK∞
Titulli ShqipSK8 the Infinity
Data e LançimitFeb. 03, 2021
Data e PërfundimitOct. 22, 2021
Sezone1
Episode12

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Feb. 03, 2021

Anime të Ngjajshme

Dragon Ball Z Kai
Darwin’s Game
Saga of Tanya the Evil
Charlotte
Goblin Slayer
Fate/Zero
Parasyte -the maxim-
Naruto
No Game No Life
Zenki
Boruto: Naruto Next Generations
Highschool of the Dead