Super Dragon Ball Heroes

Super Dragon Ball Heroes

Jul. 01, 2018
Vlerësimi Yt: 10
9.6 60 Vota

Përkthyesi

mghdus
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Luftëtarët-Z shkojnë të shpëtojnë Tranksin nga Planeti i Burgjeve në të cilin e ka futur djali i Toua-së, Motra e Daburas. Kjo Anime është një Anime Promocionale për lojën Dragon Ball Heroes.

Super Dragon Ball Heroes
Titulli ShqipHeronjtë e Super Sferave të Dragoit
Data e LançimitJul. 01, 2018
Data e PërfundimitJun. 16, 2018
Sezone1
Episode25

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jul. 01, 2018

Anime të Ngjajshme

The Seven Deadly Sins
Saga of Tanya the Evil
One Room
One Piece
Tonari no Seki-kun
Vinland Saga
Dororo
Black Clover
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Attack on Titan
Tokyo Ghoul
Ao no Exorcist

komente

 • Kur Do të dal pjesa e 9?

 • flori18/03/2019Përgjigjiuni

  Kur do te dali episode i 10

 • Kur do dali Ep 10 .?

 • dori20/03/2019Përgjigjiuni

  kur do ta nxirrni pjesen e 10

 • Erijon26/03/2019Përgjigjiuni

  Episodi i 10 kur del????

 • Naruto01/07/2019Përgjigjiuni

  Kur do Dali 13

 • Naruto01/07/2019Përgjigjiuni

  Kur do Dali episodi 13

 • Doro26/07/2019Përgjigjiuni

  Kur del ebisodi 14 i super Dragon ball heroes

  • Bisha23/12/2019Përgjigjiuni

   Qitne Yu gi oh pash kejt hahaha qe eperktheni flm shummm

 • Doro28/07/2019Përgjigjiuni

  Kur do dali ebisodi 15 i super Dragon heros

 • Doro31/07/2019Përgjigjiuni

  Pergjigjuni

 • Doro16/08/2019Përgjigjiuni

  A keni per ta nxjerr ebisodin 15,nese po kur

 • Dbz4ever20/08/2019Përgjigjiuni

  O Njerez a e kuptoni qe Super Dragon Ball heroes Asenshu e nxjerr disa ore pasi eshte lancuar ne japoni? Mos u ankoni ktu se se kan fajin Asenshu por Japonia qe nxjerr 1 episod ne 2 muaj.

 • Lajm04/09/2019Përgjigjiuni

  Episodi i 15 del me 5 shtator

 • Doro27/09/2019Përgjigjiuni

  Kur del Ebsodi 16 i super sferave te dragoit ,ma tregoni sa me shpejt date e lancimit. Me reskpekt Doro Pakistanezi

 • lajm06/10/2019Përgjigjiuni

  episodi i 6 del me 12 tetor

  • Lajm11/10/2019Përgjigjiuni

   Ne se asenshu nuk e qit shife ne youtube

 • Lajm11/10/2019Përgjigjiuni

  Qe sapo ka dale

 • Lajm12/10/2019Përgjigjiuni

  Tani e ke me titra shqip ne youtude tek faqia e asenshu arkive anime

 • Lajm19/10/2019Përgjigjiuni

  Ndersa episodi i 17 do te postohet me 27 tetor dhe aty do te shfaqet dhe nje personzh i ri goxhita blu

  • Lajm27/10/2019Përgjigjiuni

   Episodi i 18 pritet te lancohet andej nga fidhimi i dhjetorit ok😉😉🤭🤭👻👩‍💻👨‍💻🙎‍♂️🛌🛌👍👍👍💤💤💬👑👑👑

 • Diamond World22/12/2019Përgjigjiuni

  Episodi 18 ka dal dje perse nuk e keni postuar ende

 • erdi06/03/2020Përgjigjiuni

  episodi i 21 doli dje pse nuk e keni hedhur ?

 • Shaban24/03/2020Përgjigjiuni

  Episodi 22 do dal pas 11 ose 15 ditesh

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)