THE GOD OF HIGH SCHOOL

THE GOD OF HIGH SCHOOL

Vlerësimi Yt: 0
8.6 39 Vota

Përkthyesi

Gin
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

E gjitha filloi si një turne luftimi për të zbuluar më të fuqishmin e të gjithë gjimnazistëve të Koresë. Mori Jin, një mjeshtër në Taekwondo dhe një nxënës i shkollës së mesme, shumë shpejt zbulon se diçka më e madhe fshihet mbrapa këtij turneu.

THE GOD OF HIGH SCHOOL
   
 Dragon Ball Kai
Titulli ShqipZoti i Shkollës së Mesme
Data e LançimitJul. 06, 2020
Data e PërfundimitSep. 28, 2020
Sezone1
Episode13

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jul. 07, 2020

Anime të Ngjajshme

Naruto
Hunter x Hunter
Sword Art Online: Alicization
Attack on Titan
Boruto: Naruto Next Generations
One-Punch Man
Tonari no Seki-kun
Highschool of the Dead
The Rising of The Shield Hero
Koleksioni Naruto OVA
Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku
One Piece