THE PROMISED NEVERLAND

THE PROMISED NEVERLAND

May. 25, 2019
Vlerësimi Yt: 10
9.4 74 Vota

Përkthyesi

Hack Incest
Përkthyesi

Stafi

Deku isRedaktor
Redaktor

Video trailer

Përshkrimi

Njeriu i adhuruar si mami nuk është prindi i vërtetë. Njerëzit që jetojnë së bashku këtu nuk janë vëllezër dhe motra. Shtëpia Gracefield është vendi ku jetojnë fëmijët jetimë. Një shtëpi e pazëvendësueshme ku 38 vëllezër, motra dhe mami jetojnë jetë të lumtura, edhe pa lidhje gjaku. Megjithatë, jetës së tyre të përditshme papritmas i erdhi një fund i papritur një ditë…

THE PROMISED NEVERLAND
Titulli ShqipKurrëkundi i Premtuar
Data e LançimitMay. 25, 2019
Data e PërfundimitMay. 25, 2019
Sezone1
Episode12

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 May. 25, 2019
2Sezoni 2 Jan. 07, 2021
10

Seri të ngjashme me këtë

Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku
The Seven Deadly Sins
THE GOD OF HIGH SCHOOL
Boruto: Naruto Next Generations
(+18) Devilman Crybaby
Demon Slayer
Lupin III
Ao no Exorcist
My Hero Academia: Episodet Speciale
No Game No Life
Angels of Death
Naruto