Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul

Jul. 04, 2014
Vlerësimi Yt: 10
9.4 136 Vota

Përkthyesi

Shuhei Morita
Përkthyesi

Stafi

Sora Amamiya isTôka Kirishima (voice)
Tôka Kirishima (voice)
Shintarou Asanuma isNishiki Nishio (voice)
Nishiki Nishio (voice)
Natsuki Hanae isKen Kaneki (voice)
Ken Kaneki (voice)
Takahiro Sakurai isUta (voice)
Uta (voice)
Yûya Uchida isArata Kirishima (voice)
Arata Kirishima (voice)
花江夏树 is佐佐木琲世
佐佐木琲世

Video trailer

Përshkrimi

Tokyo Ghoul
   
 Dragon Ball Kai
Titulli ShqipVampiri i Tokios
Data e LançimitJul. 04, 2014
Data e PërfundimitOct. 09, 2018
Sezone4
Episode41

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Feb. 24, 2019
10
2Sezoni 2 Apr. 20, 2019
3Sezoni 3 Oct. 13, 2019
4Sezoni 4 Oct. 09, 2018
1
OVASezoni OVA Oct. 25, 2019

Anime të Ngjajshme

Highschool of the Dead
Dororo
Vinland Saga
Charlotte
Naruto
(+18) Devilman Crybaby
No Game No Life
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Naruto Shippūden
My Hero Academia: Episodet Speciale
KAGUYA-SAMA: LOVE IS WAR
Violet Evergarden