Tonari no Seki-kun

Tonari no Seki-kun

Apr. 17, 2019
Vlerësimi Yt: 0
9.2 11 Vota

Përkthyesi

FallenKnight
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Në mes të klasës në një shkollë të caktuar, Rumi Yokoi, një studente e zellshme, e ka kthyer jetën e saj në klasë me kokë poshtë kur shoku i saj i bankës, Toshinari Seki fillon të luajë vetë në bankën e tij në klasë. Megjithëse Rumi është e bezdisur nga orët e vështira e të ndërlikuara të Toshinarit, ajo gjen veten të tërhequr në hobin e tij interesant. Asnjëherë nuk është në gjendje të përqëndrohet, Rumi vëzhgon mënyrat mahnitëse të Sekit për neglizhencë në klasë.

Tonari no Seki-kun
   
 Dragon Ball Kai
Titulli ShqipKomshiu im Seki
Data e LançimitApr. 17, 2019
Data e PërfundimitJun. 06, 2020
Sezone1
Episode23

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Apr. 17, 2019

Anime të Ngjajshme

One-Punch Man
The Rising of The Shield Hero
Highschool of the Dead
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Parasyte -the maxim-
Captain Tsubasa
Naruto
Appare-Ranman!
Super Dragon Ball Heroes
Last Hero Inuyashiki
Charlotte
Dragon Ball Z Kai