Tower of God

Tower of God

Apr. 01, 2020
Vlerësimi Yt: 0
9.1 62 Vota

Përkthyesi

Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Tower of God përqendrohet rreth një djali të quajtur Bam i Njëzet e Pestë, i cili e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës së tij i bllokuar nën një Kullë të gjerë dhe misterioze, vetëm miken e tij të ngushtë, Rachel, i cili i bën shoqëri. Kur Rachel hyn në Kullë, Bam arrin të hap derën në të, dhe përballet me sfida në secilin kat të kësaj kullë ndërsa përpiqet të gjejë shoqëruesen e tij më të ngushtë.

Tower of God
   
 Dragon Ball Kai
Titulli ShqipKulla e Perëndisë
Data e LançimitApr. 01, 2020
Data e PërfundimitJul. 01, 2020

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Apr. 01, 2020

Anime të Ngjajshme

Violet Evergarden
KAGUYA-SAMA: LOVE IS WAR
Dragon Ball Z Kai
Dr. Stone
Naruto Shippūden
Super Dragon Ball Heroes
Vinland Saga
Yesterday wo Utatte
Angels of Death
Highschool of the Dead
Captain Tsubasa
Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku