(E CENSURUAR) Why the Hell are You Here, Teacher!?

(E CENSURUAR) Why the Hell are You Here, Teacher!?

Apr. 23, 2019
Vlerësimi Yt: 0
8.4 16 Vota

Përkthyesi

FallenKnight
Përkthyesi

Stafi

mghdus isRedaktim
Redaktim

Video trailer

Përshkrimi

17-vjeçari Ichirou Satou është një adoleshent normal i cili gjithmonë ndodh që të gjejë veten në situata të papërshtatshme me mësuesen e tij, Kana Kojima. Ndiqni këtë komedi erotike dashurie për aksidentet e tyre gjatë gjithë jetës së tyre të përditshme dhe se si Ichirou dhe Kana zgjedhin t’i trajtojnë ato.

(E CENSURUAR) Why the Hell are You Here, Teacher!?
   
 Dragon Ball Kai
Titulli ShqipPse Dreqin Jeni Këtu, Mësuese?!
Data e LançimitApr. 23, 2019
Data e PërfundimitAug. 15, 2020
Sezone1
Episode12

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Apr. 23, 2019

Anime të Ngjajshme

Black Clover
Naruto
Pingu in the City
No Game No Life
Dragon Ball Z Kai
(+18) Ao-chan Can’t Study!
Grand Blue
One Piece
Captain Tsubasa
(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?
The Seven Deadly Sins
Appare-Ranman!