Sword Art Online: Alicization – War of Underworld Vjen në Asenshu

Sezoni i Ri i Sword Art Online

admin28 Tetor, 2019Shikime 759

Pas përfundimit të Sezonit të parë të “Sword Art Online: Alicization” në Mars të këtij viti, vjen sezoni i dytë i kësaj Anime. Asenshu njofton se do të transmetoj edhe këtë sezon.

Ky sezon pritet të jetë mjaft interesant dhe do të ketë mjaft aksion. Episodi i parë do të lançohet këtë javë në Asenshu me Titra Shqip. Qëndroni me ne për më shumë anime.

Categories